|  sklep In Hair  |strona głównao nasgaleriapartnerzymedia o naskontaktaktualności

 

Kolekcja Koloryzacji L’Oréal Professionnel SZYK

 

Tegoroczna Kolekcja Koloryzacji L’Oréal Professionnel SZYK wiosna-lato 2012 czerpie z koncepcji francuskiej doskonałości – la couture – która dzięki delikatnym i precyzyjnym ruchom zrewolucjonizowała świat mody i nadal pozostaje niezwykle silnym reprezentantem sztuki tekstylnej.


Kolekcja czerpie inspiracje z różnorodności tkanin, pasmanterii oraz technik obróbki materiału. Główne kolory kolekcji ściśle nawiązują do trzech głównych barwników do tkanin: indygo (niebieski), marzany (czerwień) i rezedy żółtawej (żółty). W Kolekcji Koloryzacji L’Oréal Professionnel SZYK włosy są wszechstronnym materiałem przypominającym jedwabne włókno, za pomocą którego można stworzyć prawdziwe dzieła sztuki. 

 

Mademoiselle Satine - baza jasna

 

Subtelna gradacja kolorów od nasady aż po końce, daje wrażenie miękkości i lekkości fryzury. Promienne, niczym rozjaśnione światłem włosy przypominają drogocenny jedwab pochodzący z domów mody. Dopełnieniem wizerunku jest kwiat utkany z włosów, jako bardzo kobiecy i elegancki symbol. 

 

 

 

Donna Tafta - baza średnia 

 

Inspiracją dla bazy średniej były szkocka krata i wzorzyste tkaniny. Kolory naprzemiennie się przeplatają, ale nigdy się nie spotykają. Dzięki temu zabiegowi przez poszczególne warstwy koloru, uzyskujemy głębię i teksturę. Ruch, akcenty kolorystyczne, utkanie - wszystkie te elementy składają się na stworzenie tej wyjątkowej stylizacji.

 

 

 

Lady Organza - baza ciemna

 

Nawiązując do prac artystów tworzących dzieła z piór, piórka płynnie wyrzeźbiono jedno po drugim. Jak 'skrzydła anioła' spływają one na lekkiego boba utkanego rozjaśnionymi pasmami purpury i błękitu królewskiego. Kolorowa aureola, sprawia, że fryzura staje się bardziej dynamiczna i zyskuje na miękkości.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Honorujemy bony Sodexo