|  sklep In Hair  |strona głównao nasgaleriapartnerzymedia o naskontaktaktualności

 

Koloryzacja i makijaż włosów

 

Koloryzacja to farbowanie włosów i wszystko, co jest z tym związane:  farbowanie, makijaż włosów, balejaż (baleyage), pasemka, kontrast. Zmiana kolorów włosów jest naturalną ozdobą każdej kobiety i podkreśleniem urody jej twarzy. Kolorem można wydobyć  osobowość i cechy charakteru. Dlatego dbamy by profesjonalnie wykonana koloryzacja, była dobrana do Twojej karnacji. Wiemy, że jesteś wymagająca i zawsze chcesz dobrze wyglądać. Odpowiedni dobór koloru włosów to gwarancja Twojego dobrego samopoczucia.

 

  • Oferujemy pełną paletę kolorów L`Oreal Professionnel
  • Każdą koloryzację łączymy ze staranną pielęgnacją
  • Dbamy o to byś była niepowtarzalna, oryginalna, a zrazem bardzo naturalna

 

 

INOA rewolucyjna  koloryzacja utleniająca. 22 patenty* aby kolor był tak piękny jak nigdy dotąd**. Szlachetny, intensywny, lśniący.


INOA to koloryzacja bez amoniaku i bez zapachu, pozwala rozjaśnić włosy do 3 tonów, przyciemnić je oraz doskonale pokryć  siwy kolor  do 100%. INOA pozwoliła stworzyć szeroki wachlarz kolorów, oferujący aż 85 różnych odcieni. Brązy są bogate i magnetyczne. Odcienie czerwone i miedziane – krzykliwe i zmysłowe. Kolory blond są lśniące i wyrafinowane. 

INOA dzięki wyjątkowej skuteczności ma intensywne działanie nawilżające i odżywcze, które utrzymuje się przez 6 tygodni***. Włosy są bardziej miękkie i błyszczące niż przed koloryzacją i prezentują jasne, głębokie i wibrujące refleksy. 

Sekret INOA tkwi w innowacyjnej technologii ODS2 (Oil Delivery System2 ), to system rozprowadzania na bazie olejku, który zwiększa efektywność koloryzacji. Technologia ODS2 zapewnia możliwości rozjaśniania włosów i ich idealnego pokrycia. INOA  gwarantuje prawdziwie trwały rezultat koloru w formule bez amoniaku. Silne działanie kryjące pozwala pokryć do 100% siwych włosów. Już po pierwszej aplikacji można odczuć przyjemne doznania. Pożegnajmy nieprzyjemny zapach amoniaku, aby powitać optymalne poczucie komfortu! Koloryzacja INOA oferuje prawdziwie dopasowany efekt koloru. 

 

Honorujemy bony Sodexo