|  sklep In Hair  |strona głównao nasgaleriapartnerzymedia o naskontaktaktualności

        

 

 

VITA-CIMENT pielegnacja odbudowująca do włosów osłabionych i zniszczonych

 

Jeżeli Twoje włosy kruszą się i łamią, są słabe, mało elastyczne i trudne do ułożenia a kolor szybko się wypłukuje, Kerastase proponuje rytuał z gamy pielęgnacyjnej RESISTANCE zawierający Kompleks Vita-Ciment i Vita TopSeal. Włosy osłabione, to włosy z których wypłukał się cement międzykomórkowy. Kosmetyki  pielęgnacyjne Resistance posiadają unikalny związek ceramidów, naturalnych protein i aktywnych kationów, zwanych Kompleksem Vita-Ciment.


Rezultat:

Ampułka silnie regeneruje włosy. Jest dostępna wyłącznie w salonach fryzjerskich. Zawiera wysoko skoncentrowany kompleks VITA-CIMENT 3D, który skutecznie regeneruje włosy zniszczone wskutek chemicznych zabiegów - zwłaszcza dekoloryzacji i trwałej ondulacji.

 

Vita-Ciment to innowacja firmy Kerastase - zawiera związki bardzo podobne pod względem składu chemicznego do naturalnej struktury włosa (ceramidy, proteiny), które wnikają w strukturę włosa i wypełniają powstałe w niej uszkodzenia. Włosy odzyskują elastyczność i witalność. 


 

Global Keratin - natychmiastowy rezultat to miękkość, połysk - i w przeciwieństwie do innych terapii chemicznych i relaksatorów, nadaje się do włosów rozjaśnianych oraz prostowanych chemicznie. 

Stworzona w USA terapia Global Keratin jest łagodna dla włosów, poprawia ich stan i odbudowuje odporność, aby uczynić je silnymi i elastycznymi. Ponadto, uodparnia włosy na warunki pogodowe i rozwiewanie się na wszystkie strony oraz przeciwdziała efektom wilgoci.
Gdy włosy są cudowne, lśniące i łatwe w układaniu, czas konieczny do ich stylizacji jest znacznie zredukowany!

 Terapia Global Keratin jest  przede wszystkim dla osób które często  prostują  włosy prostownicą uszkadzając je, zabieg GK nie jest permanentny. Może być także zastosowany równolegle do poprzedniej terapii poprawiając stan włosów przy każdej kolejnej aplikacji. Terapia nadaje włosom bardzo naturalny wygląd. Nie stają się one proste i sztywne jak po zwykłym zabiegu lecz pozostają gęste i sprężyste, a efekt ten utrzymuje się około 3mc.

Terapia eliminuje mało atrakcyjne skręcanie się i maksymalizuje blask, jednocześnie odżywiając i poprawiając stan włosów. Twoje włosy będą zawsze miękkie i gładkie.

 

Koszmary z układaniem włosów to już sprawa przeszłości!


 

źródło: materiał z oficjalnego kanału Youtube marki: Global Keratin GK Hair