Informacje o włosach Clip-in

 
Clip-in extensions to pasma włosów mocowane w wybranych miejscach za pomocą specjalnych klipsów. Efekt jest natychmiastowy - włosy wyglądają naturalnie, ale są znacznie dłuższe i bardziej gęste. Dzięki Clip-in hair extensions można stworzyć całkiem nową fryzurę, wystarczy tylko kilka minut!

Metoda Clip - in jest całkowicie bezpieczna! Przypięcie pasm nie niszczy włosów naturalnych, nie powoduje mechanicznej ingerencji w ich strukturę, ani w żaden sposób nie wpływa negatywnie na ich zdrowie i kondycję. Pasma można dopiąć i zdjąć w każdej chwili. To idealny sposób, by szybko zagęścić i przedłużyć włosy. Clip-in extensions doskonale sprawdzają się w sytuacji, gdy nowa fryzura jest potrzebna tylko na krótką chwilę, np. na jeden wieczór, imprezy , wesela , sesje zdjęciowe(nasze włosy noszą modelki. W kilka minut można pasma zdjąć i powrócić do naturalnej fryzury.  Z Clip-in extensions nawet częste zmiany wizerunku nie zaszkodzą włosom! Pasemka są wielokrotnego użytku.

HUMAN HAIR (naturalne włosy)
CHIC HAIR EXTENSIONS oferuje Ci najlepsze 100% naturalnie ludzkie włosy (AA quality) z formułą TANGLE FREE (czyli nie plączą się i nie puszą. Absolutny HIT! Można je farbować, kręcić czy prostować. Jakość TANGLE FREE  - oznacza, że wszystkie włosy skierowane są łuskami do dołu, czyli tak jak rosną nasze naturalne. Zapobiega to plątaniu sie i tzw. "filcowaniu włosów". Jakość  TANGLE FREE zapewnia naturalny wygląd przedłużanych włosów przez cały okres ich noszenia.

SYNTHETIC HAIR (włosy syntetyczne)
CHIC HAIR EXTENSIONS oferuje wysokiej jakości włosy syntetyczne (100% kanekalon). Wykonane z wysokiej jakości 'heat resistance fiber' (100% kanekalon) które imitują włosy naturalne, a po przedłużeniu pięknie komponują sie z włosami naturalnymi! Można je suszyć suszarką, prostować (temperatura do 120 stopni) wyglądają bardzo naturalnie i są bardzo łatwe w pielęgnacji. 
Pasemka są do wielokrotnego użytku i mogą być zakładane i zdejmowane jak tylko masz ochotę na zmianę!       
              
DYSTRYBUTOR w Polsce
Pracownia Fryzjerska
Sylwia Niewęgłowska
Katowice,Wawelska 1
tel.032 2000 215
GSM: 604 906 900
e-mail: