|  sklep In Hair  |strona głównao nasgaleriapartnerzymedia o naskontaktaktualności

 

Oddaj się luksusowej przyjemności

 

Barocco Hair & Body poleca chwile błogiego ukojenia z dala od codziennego stresui obowiązków w rękach profesjonalnego masażysty. Kolekcja masaży, z wykorzystaniem zróżnicowanych technik oraz akcesoriów – olejków do masażu, kamieni, chińskiej bańki, ujędrni skórę, usprawni krążenie oraz ogólne funkcjonowanie organizmu. 

 

Wykaz dostępnych masaży:

 

Masaż segmentarny (leczniczy) – jest zabiegiem fizykalnym, składającym się z szeregu chwytów i opracowań, których ściśle określona technika i kolejność wykonywania pozwala na wykrywanie i usuwanie zmian chorobowych, a często również przyczyn chorobowych na drodze odruchowej.

Czas trwania: ok. 30 minut, cena: 50 zł


Drenaż limfatyczny

Jedna z najskuteczniejszych i najbardziej popularnych metod walki z cellulitem. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i relaksujący, działa oczyszczająco na organizm. Zastosowanie odpowiednich technik  pozwala na usprawnienie krążenia limfy w organizmie, zapobiegając jej zastojom. Stymulując przepływ limfy w tkankach powoduje zwiększone ich odżywienie i regenerację.

Czas trwania: 20 - 30 minut, cena od 60-80 PLN

 

Masaż odchudzający – polega na intensywnym masowaniu, co umożliwia spalanie zbędnego tłuszczu, wyszczupla sylwetkę a także wpływa na zanikanie cellulitu. W ten sposób można wyszczuplić i kształtować swoją sylwetkę. Masaż ten doskonale likwiduje tkankę tłuszczową z okolic pośladków, bioder i ud. Masaż odchudzający, działając miejscowo.

Czas trwania: 20 – 35 minut, Cena: 90zł


Masaż relaksacyjny

Celem tego masażu jest uzyskanie efektu rozluźnienia masowanych tkanek oraz osiągnięcia psychicznegogo odprężenia. Masaż relaksacyjny jest najczęściej wykonywany z użyciem kosmetyków, np. olejki, kremy wspomagających działanie terapeutyczne.

Czas trwania: 20 - 60 minut, cena 30 – 100 PLN  

 

MASAŻ KLASYCZNY

Masaż klasyczny to najbardziej znana forma masażu i jedna z najskuteczniejszych naturalnych terapii wspomagających nasz organizm. Szczególnie dobry efekt przynosi on w stanach napięcia mięśni, bólów pleców i kręgosłupa spowodowanych dużym wysiłkiem i przemęczeniem oraz stresem. Obniżając tonus mięśni oraz wpływając na układ nerwowy łagodzi także bóle głowy i problemy z zasypianiem.

Czas trwania: 30 minut, cena 70 PLN


MASAŻ KAMIENIAMI

Masaż gorącymi kamieniami ma działanie relaksacyjne, witalizujące i lecznicze na cały organizm, doskonale likwiduje wszelkie spięcia i bóle mięśni, zwłaszcza po długim wysiłku fizycznym. Masaż przeprowadza się rozgrzanymi kamieniami bazaltowymi i zimnymi marmurowymi, którymi wykonuje się spokojne, harmonijne ruchy.

Czas trwania: około 60 minut , cena 180 PLN


MASAŻ STEMPLAMI

Masaż stemplami pobudza mikrokrążenie skóry, ujędrnia ją i oczyszcza z toksyn. Wyrównuje również jej koloryt. Zabieg likwiduje napięcie mięśni oraz znakomicie odstresowuje. Wpływa na ogólną poprawę funkcjonowania całego organizmu. Jego zalety są nieocenione! Polecamy osobom zestresowanym, żyjącym w ciągłym napięciu, otyłym, walczącym z cellulitisem i przemęczonym.

Czast trwania: 40 - 50 minut, cena 180 PLN


MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Masaż bańkami pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych. Bańka chińska dzięki podciśnieniu jakie się wytwarza w trakcie kontaktu ze skórą wyraźnie poprawia elastyczność skóry. Pomaga pozbyć się płynów ustrojowych, poprawia przemianę materii w wyniku czego następuje redukcja tkanki tłuszczowej co pomaga walczyć z cellulitem, rozstępami Bańka chińska polecana jest również osobom, które są zestresowane, przemęczone prowadzą siedzący tryb życia.

Czas trwania: 20 - 30 minut, cena 80 PLN


Masaż twarzy

Stosowany w celach profilaktyczno – pielęgnacyjnych. Działa pobudzająco na układ krążenia, co przyczynia się do lepszego odżywienia i dotlenienia skóry i mięśni, a także do poprawinia jakości skóry. Staje się ona bardziej elastyczna. Pełni również rolę delikatnego peelingu ponieważ złuszcza warstwę rogową naskórka.

Czast trwania: 20 - 30 minut, cena 50 PLN


MASAŻ Stóp

Głęboko relaksuje i pobudza naturalne siły organizmu. Polecany jest szczególnie w stanach ogólnego zmęczenia organizmu- pobudzone zostaje krążenie i wiązki nerwowe łączące organy i określone miejsca na stopie. Odblokowane zostają strefy przepływu energii całego ciała, a także następuje likwidacja bólu i napięć znajdujących się w poszczególnych obszarach czy też narządach.

Czast trwania: 20 - 30 minut, cena 50 PLN


Masaż lodem (kostką lodu) uda, łydki, pośladki, brzuch, stopy, ręce

Czast trwania: 20 minut, cena 150 PLN