|  sklep In Hair  |strona głównao nasgaleriapartnerzymedia o naskontaktaktualności

Uczyń swoje dłonie i stopy najpiękniejszą wizytówką

 

Nadaj swoim dłoniom i stopom wdzięku i powabu, dzięki specjalistycznej pielęgnacji. Oddaj się chwilom relaksu podczas odprężającego masażu dłoni i stóp, połączonego z peelingiem cukrowym, który skutecznie usunie martwy naskórek oraz sprawi, że skóra dłoni i stóp nabierze młodzieńczego wyglądu, sprężystości i nawilżenia. Całość zabiegu zwieńczy manicure i pedicure, wykonany profesjonalnymi lakierami marki OPI – cechującymi się wyjątkowym połyskiem i wysoką odpornością na ścieranie.

 

Wykaz zabiegów pielęgnacyjnych dłoni:

 

Wykaz zabiegów pielęgnacyjnych dłoni i stóp:

 

Wykaz zabiegów pielęgnacyjnych stóp:


 

HIT SEZONU WIOSNA-LATO 2012 LAKIERY HYBRYDOWE OPI  


Lakiery żelowe utrwalane swietłem UV utrzymują się aż do 2 tygodni! OPI eliminuje problem odpryskiwania lakieru na paznokciach dłoni oraz stóp. Ten system jest idealny na wakacje. Co ważne ,lakier żel zmywa się z paznokci w 15 minut . 


Teraz manicure hybrydowy w promocyjnych cenach : 


1. Pedicure + manicure z malowaniem (1 kolor) ; 115zł - 30% = 80zł
2. Pedicure + manicure z żelem hybrydowym (1 kolor) ; 220zł - 50% = 110zł
3. Manicure SPA+ malowanie (1 kolor) ; 95zł - 30% = 65z Oferta obejmuje: Opracowanie skórek i pankoci z    peelingiem dłoni, parafina oraz malowanie paznokci - jeden kolor.
4. Manicure SPA+ żel hybrydowy (1 kolor) ; 115zł - 25% = 85zł Oferta obejmuje: Opracowanie skórek i pankoci z  peelingiem dłoni, parafina oraz pokrycie płytki żelem hybrydowym