|  sklep In Hair  |strona głównao nasgaleriapartnerzymedia o naskontaktaktualności
KosmetykaCennikPomysł na prezentPromocjePanna młodaCzas na relaksMasażeMakijaż - wizażMakijaż permanentnyPrzedłużanie rzęsTrwałe podkręcanie rzęsPielęgnacja stóp i dłoniDepilacjaZabiegi na twarzZabiegi na ciałoEksfoliacja kwasamiZabiegi mechaniczne na twarz i ciało

 

Zabiegi dla mężczyzn

 

Sukces odnoszą mężczyźni zadbani, ze zdrową, czystą cerą, którzy dobrze czują się w swoim ciele. Zabiegi w naszym salonie przeznaczone są dla mężczyzny nowoczesnego, zapewniamy  profesjonalne zabiegi pielęgnujące męską skórę: zabiegi relaksacyjne, nawilżające, odmładzające, oczyszczające, złuszczające oraz wyszczuplające redukcja - tkanki tłuszczowej, podbródek, brzuch.

 

OCEAN TREATMENT FOR MAN

 


 

Intensywny zabieg stworzony specjalnie na potrzeby męskiej skóry. Siła zabiegu tkwi w wyciągu z Algue Bleue Vitale – niebieskiej aldze, bogatej w witaminy i minerały, wydobywanej z serca jeziora Klamath. Zabieg stymuluje odnowę komórkową, energetyzuje skórę, usuwa oznaki zmęczenia i opóźnia proces starzenia się skóry. Po zabiegu skóra jest gładka i jędrna. Dzięki rewelacyjnym męskim zapachom zrelaksujesz się w pełni i zregenerujesz swoja skórę.

  • Wiek: 35-45, 45+
  • Rodzaj skóry: Normalna, Mieszana, Sucha
  • Wskazania: zabieg przeznaczony jest do pielęgnacji skóry mężczyzn po 35 roku życia
  • Działanie: Regenerujące, Energetyzujące, Nawilżające, Ujędrniające

 

Cena: 170,00zł

Czas trwania zabiegu: 40-60 min.

 

 

CHRONO DETOX FACIAL TREATMENT

 


 

Ekspresowy zabieg oczyszczająco – dotleniający dla mężczyzn. Skóra w naturalnych warunkach potrafi regulować sobie poziom nawilżenia czerpiąc go z wewnątrz naszego organizmu, a także ze środowiska zewnętrznego. Żyjąc jednak w obecnym zanieczyszczonym środowisku, aglomeracji miejskiej, przebywając często w klimatyzowanych pomieszczeniach, narażeni jesteśmy na zanieczyszczenia naskórka, a co za tym idzie, z przedwczesnym starzeniem się skóry. Prawdziwy zastrzyk energii, który sprawia, że skóra jest wypoczęta, dotleniona i pełna blasku. Składniki aktywne zawarte w preparatach zapełniają kompletną pielęgnację i ochronę: zwalcza wolne rodniki, chroni komórki przed zanieczyszczeniami i usuwa oznaki zmęczenia.

 

Cena: 190,00zł

Czas trwania zabiegu: 40-60 min.

 

 

HYDRA MOISTURE SOURCE TREATMEN

 


 

Intensywnie nawilżający zabieg dla skóry odwodnionej, w którym wykorzystano maskę w formie alginatu w celu intensywniejszej penetracji składników odżywczo – nawilżających. Kompleks Seve Marine®, zawarty w preparatach, działa poprzez naprawę bariery skórnej w celu przywrócenia i utrzymania optymalnego nawil-żenia. Seve Marine® jest wyciągiem z algi Blidingia Minima. Zabieg ten doskonale nawilża i regeneruje skórę, chroni przed nadmierną utratą wody, neutralizuje odczucie nadmiernego napięcia oraz wygładza drobne zmarszczki spowodowane odwodnieniem skóry. Jak zgodnie twierdzą wszyscy specjaliści w dziedzinie kosmetyki i kosmetologii - nawilżanie to „klucz do piękna” i podstawa w zakresie codziennej pielęgnacji.

 

Cena: 160,00zł

Czas trwania zabiegu: 40-60 min.

 

 

 

MEZOTERAPIA IGŁOWA -€“ zabieg dla mężczyzn i kobiet

 

Jest to naturalna, niechirurgiczna metoda wprowadzania substancji aktywnych w głąb skóry  przy pomocy iniekcji, stosowana w celu regeneracji i poprawy wyglądu skóry, rozjaśnieniu cieni pod oczami,  jej odmłodzenia i ujędrnienia. Wykorzystywana jest także w  profilaktyce przeciwzmarszczkowej, redukcji otyłości miejscoweji rozstępów oraz zapobieganiu wypadaniu włosów.

 


 

Maksymalne stężenie różnych form w preparacie do iniekcji śródskórnej o udowodnionym działaniu odmładzającym.

 

Są to zabiegi wykonywane przez odpowiednio przeszkolone osoby : kosmetyczki, kosmetolodzy, lekarze medycyny estetycznej.

 

Preparat stosuje się do zabiegu mezoterapii igłowej lub iniekcji śródskórnej

 

  • Zabieg mezoterapii igłowej daje silne nawilżenie skóry, poprawia napięcie i strukturę skóry, redukuje zmarszczki wokół oczu.

Można również zredukować bruzdy :

 


 

Cena zabiegu iniekcji  : 150zł za jedną okolice.

 

WYBRANE PARTIE CIAŁA

 

1)      TWARZ    199 zł  ZAMIAST 350

 

2)       SZYJA     150 zł  ZAMIAST 200

 

3)      DEKOLT    150 zł  ZAMIAST 200

 

4)      DŁONIE    150 zł ZAMIAST 200


 

PAKIETY  ZABIEGÓW:

 

1)      TWARZ + SZYJA + DEKOLT                      350 zł ZAMIAST 850

 

2)      ZAPOBIEGANIE WYPADANIU WŁOSÓW    260 zł ZAMIAST 300

 

3)      WZMOCNIENIE WŁOSÓW                          150zł ZAMIAST 250  

 

 

 

LIPOLIZA INIEKCYJNA â€“ JEST TO METODA SŁUŻĄCA DO LIKWIDACJI TKANKI TŁUSZCZOWEJ, KTÓRA NIE PODDAJE SIĘ KONWENCJONALNYM SPOSOBOM JEJ REDUKCJI (DIETA, ĆWICZENIA)

 

WYBRANE PARTIE CIAŁA:

 

        http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSmtTwrn8jUqptdxwWD3QPqtFh03U-54GP0APqLsQ5KbKoxuDKS       http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT82gqUAGu9h8P2uD_-Ad4kUcnnyBQcxJeaoJNptotTdrYXPAJh   http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRyBCaWHzXc35Gz7yR2FPEvCRWeTcbPvdXx11-QDdyi4gP1aajMAw     http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQqGA42LAQT-she5CbyjBWEVwl2uCLQRy77k2-m7r3igH7vXk3g                                        

 

1)      BRZUCH + BOKI          390 ZŁ ZAMIAST 500                 

 

2)      UDA                            390 ZŁ ZAMIAST 600

 

3)      POŚLADKI + BOKI       350 ZŁ ZAMIAST 400

 

4)      BRYCZESY                   250 ZŁ ZAMIAST 300


 

PAKIETY ZABIEGÓW :

 

1)      BRZYCH + BOKI + UDA             590 ZŁ ZAMIAST 1100

 

2)      UDA + POŚLADKI                     480 ZŁ  ZAMIAST 1000

 

3)      UDA + POŚLADKI + BRZUCH     850 ZŁ ZAMIAST 1500


 

CZAS TRWANIA  W.W. ZABIEGÓW OD  1 do 2 godzin.