Metody

 
METODY PRZEDŁUŻANIA i ZAGĘSZCZANIA WŁOSÓW 

 

METODA RACOON
Przedłużanie włosów tą metodą polega na łączeniu ich hypoalergicznym woskiem o unikalnym składzie. Połączenie związków polimerów z wyciągiem ze skórki pomarańczowej i nasion sosny zapewnia doskonałą równowagę pomiędzy odpornością, wytrzymałością i łatwością usuwania włosów. W odległości około 0,5 centymetra od skóry głowy, do włosów naturalnych dokłada się włosy do przedłużania za pomocą aplikatora Racoon i w ten sposób tworzy kolejne pasemka. Podczas jednego zabiegu można założyć od 150 do 200 pasemek przedłużających.

METODA EASY HAIR
Jest metodą przedłużania włosów na zimno. Pasemka są doczepione do włosów naturalnych za pomocą miedzianych tulejek, bądź mikroringów złożonych w efektowną dobrze trzymającą się ''książeczkę''. Metoda ta uważana jest za najbardziej profesjonalną metodę na zimno bez użycia kleju ani dodatkowej keratyny. Za pomocą tulejek  i mikroringów doczepia się poszczególne pasemka do włosów naturalnych, rozmiar tulejek i mikroringów oraz ich rodzaj dobiera się odpowiednio do grubości i struktury włosa.

METODA HAIR TALK
Hair Talk Extensions to bardzo cienkie pasemka z prawie niewidocznymi łączami, dzięki którym Twoja fryzura będzie modna i awangardowa. W systemie przedłużania i zagęszczania Hair Talk stosowany jest najwyższej jakości naturalny włos indyjski. Dla bardziej odważnych proponujemy mieszankę włosa naturalnego z włóknem odpornym na wysoką temperaturę oraz włosy syntetyczne w różnych modnych kolorach. Hair Talk Extensions to metoda, która pozwoli stworzyć wymarzoną fryzurę w zaledwie kilka chwil. Złącze używane w metodzie posiada atesty medyczne i jest antyalergiczne, przyjazne dla skóry.

METODA CLIP-IN PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW W 5 MIN !!!
Clip-in extensions to pasma włosów mocowane w wybranych miejscach za pomocą specjalnych klipsów. Efekt jest natychmiastowy - włosy wyglądają naturalnie, ale są znacznie dłuższe i bardziej gęste. Dzięki Clip-in hair extensions można stworzyć całkiem nową fryzurę, wystarczy tylko kilka minut! Metoda Clip - in jest całkowicie bezpieczna! Przypięcie pasm nie niszczy włosów naturalnych, nie powoduje mechanicznej ingerencji w ich strukturę, ani w żaden sposób nie wpływa negatywnie na ich zdrowie i kondycję. Pasma można dopiąć i zdjąć w każdej chwili.  Czytaj więcej.

 

METODA HAIR DO – DOCZEPIANE WŁOSY KRĘCONE
Metoda przedłużania włosów kręconych i falowanych, pozwala uzyskać efekt odmienionej fryzury już w kilka minut. Z tej metody korzysta wiele sław, a teraz także Ty możesz mieć długie proste włosy lub piękne fale – w przystępnej cenie!
W ciągu kilku minut sama dopinasz włosy HairDo wybierając odpowiednią długość i dopasowując fryzurę do własnego stylu.

METODA MICROCHET
Nie zastanawiaj się! Wybierz kolejną z metod przedłużania włosów dobraną specjalnie dla Ciebie. Zagęścimy Twoje włosy w kilka chwil, a Ty odmienisz swój wizerunek na dłużej. Jest to jedna z najlepszych metod na łysienie i  rzadkie włosy.
Zobacz jak to wygląda

KITKI – DOPINKI – KUCYKI – TRESKI        ( WŁASNA PRODUKCJA )
Na specjalne zamówienie przygotowujemy kitki ,dopinki ,kucyki ,treski  z WŁOSÓW NATURALNYCH.
Wystarczy wysłać zdjęcie na [email protected] a dobierzemy dla Ciebie właściwą długość i kolor .