MASAŻ

Masaż klasyczny to najbardziej znana forma masażu i jedna z najskuteczniejszych naturalnych terapii wspomagających nasz organizm. Szczególnie dobry efekt przynosi on w stanach napięcia mięśni, bólów pleców i kręgosłupa spowodowanych dużym wysiłkiem i przemęczeniem oraz stresem. Łagodzi także bóle głowy i problemy z zasypianiem. Jest to świetna forma relaksu przywracająca dobre samopoczucie i wyzwala naturalną energię dającą siłę do działania.

Częściowy kończyn – nogi, ręce (20–30 min.) 50 zł
Całościowy (60-70 min.) 150 zł
Całościowy (30 min.) 100 zł
Plecy (45 min.) 80zł

MASAŻ STĘPLAMI
Masaż stemplami pobudza mikrokrążenie skóry, ujędrnia ją i oczyszcza z toksyn. Wyrównuje również jej koloryt. Zabieg likwiduje napięcie mięśni oraz znakomicie odstresowuje. Wpływa na ogólną poprawę funkcjonowania całego organizmu. Jego zalety są nieocenione. Polecamy osobom zestresowanym, żyjącym w ciągłym napięciu, otyłym, walczącym z cellulitisem i przemęczonym.

Częściowy – nogi, ręce, brzuch, plecy (20-30 min.) 70 zł
Całościowy (40-50 min.) od 140 - 180 zł

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ
Masaż bańkami pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych. Bańka chińska dzięki podciśnieniu, jakie się wytwarza w trakcie kontaktu ze skórą wyraźnie poprawia elastyczność skóry. Pomaga pozbyć się złogów limfatycznych, poprawia przemianę materii w wyniku czego następuje redukcja tkanki tłuszczowej, co pomaga walczyć z cellulitem i rozstępami. Jest to doskonała technika masażu dla osób, które są w trakcie odchudzania. Bańka chińska polecana jest również osobom, które są zestresowane, przemęczone oraz prowadzą siedzący tryb życia.

Częściowy: nogi, ręce, brzuch, plecy (20-30 min.) 80 zł
Całościowy (60 min.) od 120 - 150 zł

MASAŻ KAMIENIAMI
Masaż gorącymi kamieniami ma działanie relaksacyjne, witalizujące i lecznicze na cały organizm, doskonale likwiduje wszelkie napięcia i bóle mięśni, zwłaszcza po długim wysiłku fizycznym. Masaż przeprowadza się rozgrzanymi kamieniami bazaltowymi i zimnymi marmurowymi, którymi wykonuje się spokojne, harmonijne ruchy.

Częściowy : nogi, ręce, brzuch (20-30 min.) 60 zł
Plecy (45-50 min.) 190 zł

KLASYCZNY MASAŻ RELAKSACYJNY
Celem tego masażu jest uzyskanie efektu rozłuźnienia masowych tkanek oraz osiągnięcia psychicznego odprężenia. Masaż relaksacyjny jest najczęściej wykonywany z użyciem kosmetyków, np. olejki, kremy wspomagających działanie terapeutyczne.

Całościowy (30-70 min.) od 120 – 150 zł

MASAŻ TWARZY
Stosowany w celach profilaktyczno – pielę agnacyjnych. Działa pobudzająco na układ krążenia, co przyczynia się do lepszego odżywienia i dotlenienia skóry i mięśni, a także do poprawienia jakości skóry. Skóra staje się bardziej elastyczna i rozświetlona. Pełni również rolę delikatnego peelingu ponieważ złuszcza warstwę rogową naskórka.

(20-30 min.) 50 zł

MASAŻ OLEJKAMI AROMATERAPEUTYCZNYMI
Uchodzi za jedną z najprzyjemniejszych metod relaksacyjnych, która zapewnia odnowę biologiczną organizmu. Pozwala on odprężyć i zredukować napięcie psychiczne. Masaż ten również wspomaga układ immunologiczny w walce z niesprzyjającymi warunkami środowiska zewnętrznego, a także przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej i zmniejsza napięcie miesiączkowe.

Częściowy: nogi, ręce, brzuch (20-30 min.) od 130 – 140 zł
Plecy (45-50 min.) 80 zł

MASAŻ DŁONI
Codziennie wykonujemy dużo czynności w coraz większym pospiechu. Nasze dłonie narażone są na uszkodzenia mechaniczne oraz kontakt ze szkodliwymi i wysuszającymi substancjami. Masaż za pomocą olejków o działaniu liftingująco - nawilżającym oraz odżywczym poprawia kondycję twoich dłoni a także krążenie i koloryt skóry.

(20–30 min.) 45 zł

MASAŻ STÓP
Stopy stale nas gdzieś niosą, w nie zawsze dobrze dobranym obuwiu, każdego dnia narażone są wszelkie przeciążenia oraz urazy. Masaż stóp głęboko relaksuje i pobudza naturalne siły organizmu. Polecany jest szczególnie w stanach ogólnego zmęczenia organizmu. Różne obszary na stopach odpowiadają poszczególnym częściom ciała i tym samym masując je lub uciskając określone punkty można oddziaływać na konkretny narząd. Celem jest odblokowanie stref przepływu energii całego ciała a także likwidacja bólu i napięć znajdujących się w poszczególnych obszarach czy też narządach.

(20–30 min.) 50 zł