PIELĘGNACJA

1. SAUNA Z MASKĄ
Para wodna i ciepło zmiękczają skórę głowy i łuski włosów. Pielęgnacja włosów i skóry głowy jest dzięki temu znacznie skuteczniejsza. Wyższa temperatura otwiera pory i rozchyla łuski włosów. Dzięki temu nałożona na włosy maseczka bez problemu wnika we włosy i skutecznie je regeneruje. Zawarte w niej substancje odżywcze odbudowują strukturę włosów. Włosy po saunie odzyskują naturalny, zdrowy połysk.

Sauna z maską 30 zł

2. RYTUAŁ KERASTASE + SAUNA
KONCENTRAT PIXELIST WŁOSY KOLORYZOWANE Système Fibrionic Pielęgnacja wydobywająca i podkreślająca blask włosów koloryzowanych. Wydobycie koloru na całej długości włosów. Efekt włosów wygładzonych z zachowaniem lekkości.

BOOSTER POLYPHÉNOLS WŁOSY KOLORYZOWANE Polifenole + Ionium Silne działanie przeciwutleniające, aby chronić kolor przed wypłukiwaniem. Włosy są odżywione i chronione przed utrata blasku.

KONCENTRAT OLÉO-FUSION WŁOSY SUCHE I UWRAZLIWIONE Nutri-Huile Pielęgnacja odżywcza, aby nadać włosom niezwykła miękkość i jedwabistość. Lekkie w dotyku włosy staja sie długotrwale wygładzone od nasady aż po końce.

BOOSTER IONIUM WŁOSY SUCHE I UWRAZLIWIONE Ionium + Arginina Wnika do wnętrzna włókna, aby dogłębnie odżywić i wypełnić braki protein w kapitale włosa. Tworzy warstwę ochronna, aby przeciwdziałać szkodliwemu działaniu czynników zewnętrznych.

KONCENTRAT VITA-CIMENT® WŁOSY OSŁABIONE Vita-Ciment® Pielęgnacja odbudowująca, przywracająca silę włosom osłabionym. Efekt silnych i zdrowo wyglądających włosów.

BOOSTER CERAMIDES WŁOSY OSŁABIONE Ceramidy Ceramide® wypełnia puste przestrzenie we wnętrzu włókna, spowodowane brakami naturalnego cementu międzykomórkowego. Wewnętrzna struktura włosa jest wzmocniona, zewnętrzna warstwa staje sie gładka w dotyku.

KONCENTRAT SUBSTANTIF WŁOSY CIENKIE I POZBAWIONE GESTOSCI Kwas Omega 6 Pielęgnacja łącząca glukozę, dodająca włosom energii, z odżywczymi lipidami. Działanie wypełniające włókno włosa od wewnątrz.

Rytuał kerastase + sauna 95 zł

3. STEAMPOD
Usługa Steampod to ekspresowa usługa ultra pielęgnacyjnej stylizacji. Pro keratyna zawarta w kremie Steampod osadza się na włóknie włosa i pod wpływem pary wnika do jego wnętrza, odbudowując i chroniąc włosy dzięki uzupełnianiu ubytków naturalnego budulca włosów. Formuły są aktywne dzięki działaniu pary w trakcie stosowania prostownicy Steampod. Usługę wykonuje fryzjer w salonie zaczynając od umycia włosów, dobraniu odpowiedniego kremu wygładzającego Steampod, wysuszeniu włosów, nałożeniu serum odbudowującego na końcówki i na końcu zastosowaniu prostownicy Steampod. W efekcie włosy mogą być wygładzone, zachować efekt naturalny lub zyskać fale dzięki odpowiedniej pracy prostownicą.

Steam pod od 35 zł

4. ESTEL iNeoCrystal
Laminacja jest ekskluzywnym 4etapowym zabiegiem pielęgnacyjnym, produkty w nim wykorzystane powstały na bazie najnowszych osiągnięć wspólnej nauki w labolatorim ESTEL i odpowiadają najwyższym standardom jakości. Bazą kuracji stanowi żel 3D-Gel iNeo-Crystal. Wchodzący w jego skład innowacyjny polimer, tworzy na powierzchni włosa „oddychającą” powłokę, która zapobiega wypłukiwaniu składników aktywnych kolejnych produktów. Formuła każdego z nich zawiera niezwykłe skuteczne kompleksy o działaniu nawilżającym, odżywczym i regenerującym, które dodają włosom objętość, elastyczność i blask. Przeznaczona jest do : Włosów mocno zniszczonych Porowatych, rozdwojonych, łamliwych Długich lub zapuszczanych do długich Rozjaśnianych lub farbowanych Po trwałej ondulacji lub chemicznie prostowanych

ESTEL iNeoCrystal od 60 zł

5. Estel TERMOKERATINKERATIN
Keratyna nalaży do grupy protein i jest głównym budulcem włosa. Czynniki zewnętrzne codziennie niszczą włosy: Termiczne( suszenie, prostowanie, używanie lokówki) Mechaniczne( Czesanie, układanie loków) lub przez narażenie włosów na działanie promieni słonecznych lub mrozu. Stres i złe odżywianie mogą także doprowadzić do utraty naturalnej keratyny. Włosy stają się łamliwe, tracą siłę i połysk. Wypełnienie włosów keratyną przywraca im naturalną elastyczność, połysk i miękkość. Zabieg pielęgnacyjny Estel TERMOKERATIN skutecznie wypełnia włos keratyną. Zewnętrzna warstwa uzyskuje gładkość, poprawia się struktura włosów, które zyskują zdrowy wygląd. Specjalna formuła maski i rozgrzewającego aktywatora bogatego w aminokwasy przyspiesza wnikanie keratyny do wnętrza włosów. Ciepło poprawia skuteczność zabiegu pielęgnacyjnego i stabilizuje keratynę w strukturze włosa. Podczas 3 fazy zabiegu Keratyna jest równomiernie rozprowadzana we włosach.

Estel TERMOKERATINKERATIN od 50 zł