|  sklep In Hair  |strona głównao nasgaleriapartnerzymedia o naskontaktaktualności

 

 

METODY PRZEDŁUŻANIA i ZAGĘSZCZANIA WŁOSÓW 

 

METODA RACOON
Przedłużanie włosów tą metodą polega na łączeniu ich hypoalergicznym woskiem o unikalnym składzie. Połączenie związków polimerów z wyciągiem ze skórki pomarańczowej i nasion sosny zapewnia doskonałą równowagę pomiędzy odpornością, wytrzymałością i łatwością usuwania włosów. W odległości około 0,5 centymetra od skóry głowy, do włosów naturalnych dokłada się włosy do przedłużania za pomocą aplikatora Racoon i w ten sposób tworzy kolejne pasemka. Podczas jednego zabiegu można założyć od 150 do 200 pasemek przedłużających.

 METODA EASY HAIR
Jest metodą przedłużania włosów na zimno. Pasemka są doczepione do włosów naturalnych za pomocą miedzianych tulejek, bądź mikroringów złożonych w efektowną dobrze trzymającą się 'książeczkę'. Metoda ta uważana jest za najbardziej profesjonalną metodę na zimno bez użycia kleju ani dodatkowej keratyny. Za pomocą tulejek  i mikroringów doczepia się poszczególne pasemka do włosów naturalnych, rozmiar tulejek i mikroringów oraz ich rodzaj dobiera się odpowiednio do grubości i struktury włosa.

METODA HAIR TALK
Hair Talk Extensions to bardzo cienkie pasemka z prawie niewidocznymi łączami, dzięki którym Twoja fryzura będzie modna i awangardowa. W systemie przedłużania i zagęszczania Hair Talk stosowany jest najwyższej jakości naturalny włos indyjski. Dla bardziej odważnych proponujemy mieszankę włosa naturalnego z włóknem odpornym na wysoką temperaturę oraz włosy syntetyczne w różnych modnych kolorach. Hair Talk Extensions to metoda, która pozwoli stworzyć wymarzoną fryzurę w zaledwie kilka chwil. Złącze używane w metodzie posiada atesty medyczne i jest antyalergiczne, przyjazne dla skóry.

METODA CLIP-IN PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW W 5 MIN !!!
Clip-in extensions to pasma włosów mocowane w wybranych miejscach za pomocą specjalnych klipsów. Efekt jest natychmiastowy - włosy wyglądają naturalnie, ale są znacznie dłuższe i bardziej gęste. Dzięki Clip-in hair extensions można stworzyć całkiem nową fryzurę, wystarczy tylko kilka minut! Metoda Clip - in jest całkowicie bezpieczna! Przypięcie pasm nie niszczy włosów naturalnych, nie powoduje mechanicznej ingerencji w ich strukturę, ani w żaden sposób nie wpływa negatywnie na ich zdrowie i kondycję. Pasma można dopiąć i zdjąć w każdej chwili.

 


 

natychmiastowy efekt!! 
Niezwykle popularne na całym świecie CLIP-IN extensions pozwalają gwiazdom łatwo i szybko zmieniać wizerunek bez angażowania stylisty.

Metoda mocowania clip-in jest absolutnie bezpieczna. 
To idealny sposób, by szybko zagęścić i przedłużyć włosy. Clip-in extensions doskonale sprawdzają się w sytuacji, gdy nowa fryzura jest potrzebna tylko na krótką chwilę, np. na jeden wieczór. 
Potrzebujesz tylko grzebienia i 5-10 minut wolnego czasu:


Instrukcja zakładania.

1. Używając grzebien ia albo palców, oddziel włosy i przypnij górną część spinką. 

2. Przymierz taśmy do głowy, aby mniej więcej zorientować się, w których miejscach będziesz przypinać klipsy.

3. Pasma włosów z miejsc, w które wpinać będziesz klipsy podtapiruj przy skórze. Możesz owy tapir dodatkowo spryskać lakierem do włosów. 

4. Jeden z klipsów wepnij w podtapirowane miejsce (przy samej skórze), poprzez ucisk po obu stronach - miej pewność że ta sekcja włosów leży płasko przy skórze, zatrzasnąć klipsa. Następnie drugi. Taśma powinna być bardzo mocno naci ągnięta między dwoma klipsami. Absolutnie nie może zwisać! Pamiętaj o tym!

5. Następnie wyjmij pasmo włosów nad przypiętymi extensions i łagodnie rozczesz razem z extensions pozwalając pasemkom na zmieszanie się z twoimi włosami. 

6. Powtórz tą czynność tyle razy ile sobie życzysz aż do zdobycia oczekiwanego efektu. Zestaw 8 pasm jest zestawem na całą głowę.

Górną częścią włosów przykryć taśmy i modeluj według gustu.

 

FILM INSTRUKTAŻOWY:

 

 

Jest dużo sposobów zakładania i noszenia CLIP-IN.
Każdy jest inny i każdy ma swój własny sposób na noszenie CLIP-IN 

Jak zdjąć clip-in extensions i powrócić do naturalnej fryzury :
W kilka minut można pasma zdjąć i powrócić do naturalnej fryzury. Po prostu otwórz klips lekkim uściskiem od siebie i pomału wyjmij pasma.

 

METODA HAIR DO – DOCZEPIANE WŁOSY KRĘCONE
Metoda przedłużania włosów kręconych i falowanych, pozwala uzyskać efekt odmienionej fryzury już w kilka minut. Z tej metody korzysta wiele sław, a teraz także Ty możesz mieć długie proste włosy lub piękne fale – w przystępnej cenie! 
W ciągu kilku minut sama dopinasz włosy HairDo wybierając odpowiednią długość i dopasowując fryzurę do własnego stylu. 

METODA MICROCHET
Pasemka są doczepione do włosów naturalnych za pomocą maleńkich łączeń miedzianych ( micro wersja tulejek, bądź mikroringów )
KITKI – DOPINKI – KUCYKI – TRESKI        ( WŁASNA PRODUKCJA )
Na specjalne zamówienie przygotowujemy kitki ,dopinki ,kucyki ,treski  z WŁOSÓW NATURALNYCH.
Wystarczy wysłać zdjęcie na   a my dobierzemy dla Ciebie właściwą długość oraz kolor

 


 

 

 

 

Mikrowłukna -  ZAGĘSZCZANIE WŁOSÓW KRÓTKICH DO 5CM W 10 SEKUND !

 

Film: mikrowłókna 

 

Opis Metody :

Mikrowłókna dostępne są w naturalnie wyglądających odcieniach.

Produkt przeznaczony jest dla osób z rzadkimi włosami, mikrowłókna wczepiają się we włosy dając spektakularny efekt gęstszych włosów.

Koszt produktu  około 400/500 zł

Więcej informacji pod nr: 604 906 900      

 

 

 System Hairdreams : TAŚMY  -  LASERBEAMER  -  SYSTEM VOLUME


Metody bezpieczne, bez obciążenia własnych włosów, posiadają atest medyczny. System antyalergiczny.

 

TAŚMY : Pełne przedłużanie włosów do pół godziny! Co najważniejsze taśmy można po 2-3 miesiącach ściągnąć i ponownie założyć (taśmy można przekładać  nawet  około 12 mc).

 

 

LASERBEAMER:

 

 

SYSTEM VOLUME :

 


 

WŁOSY HAIRDREAMS NOSI RÓWNIEŻ LICZNE GRONO CELEBRYTÓW Z CAŁEGO ŚWIATA:

 


 

 

Metoda Hair Talk- ZAGĘSZCZACZE :


 

System zagęszczania włosów dla osób o bardzo cienkich rzadkich włosach na szczycie głowy: