Social media:

ul. Wawelska 1/1

40-098 Katowice

Kontakt:

Informacje:

Partnerzy:

Poniedziałek - Piątek

09:00 - 20:00

Sobota

9:00 - 15:00

Godziny otwarcia:

+48 606 644 900

+48 32 2000 215

NAPISZ DO NAS

Regulamin szkoleń

Umów się na wizytę

Regulamin salonu

Jak dojechać?

Polityka prywatności

REZERWACJE TELEFONICZNE 

10:00-18:00

Metoda

Volume Up

Aplikacja metodą VOLUME UP pozwala udoskonalić naturalne rzęsy bez ich dodatkowego obciążania. Polega na precyzyjnym stworzeniu wachlarza rzęs składającego się z 2 do 3 odpowiednio ułożonych rzęs syntetycznych i przyklejeniu go do 1 rzęsy naturalnej.

Metoda

1:1

Metoda 1:1 to podstawowa i najbardziej popularna metoda przedłużania rzęs, która polega na precyzyjnym doklejeniu jednej rzęsy syntetycznej do pojedynczej rzęsy naturalnej.

 

Szkolenia w Naszej Akademii są prowadzone na najwyższym poziomie przez wykwalifikowanego instruktora, magister kosmetologa Paulinę Michałowską absolwentkę Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, dyplomowaną linergistkę.

Właściciel Renomowanego Salonu fryzjersko-kosmetyczny Barocco Hair & Body w Katowicach , od 9 lat jest mocno związana z przedłużaniem rzęs technikami 1:1 oraz Volume. Szkoliła się u najlepszych stylistów z kraju i zagranicy.

Zawsze stawia na perfekcję i dokładność wykonanej pracy. Na swoich szkoleniach uświadamia kursantki o tym, jak ważna jest estetyka pracy przedłużonych rzęs. Brała udział w znanych programach telewizyjnych jako ekspert w tej dziedzinie. Mówi : "Ze swoimi kursantkami jesteśmy w stałym kontakcie, mają świadomość, że służę radą i szukam antidotum kiedy nie wychodzi. Zawsze powtarzam, że w momencie w którym stwierdzą że są perfekcyjne, nigdy nie będą lepsze"

Szkolenia

Paulina Michałowska

mgr Kosmetolog

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, właściciel Salonu Barocco Hair & Body. Szkoleniowiec przedłużania i stylizacji rzęs firmy Black- Lashes, dyplomowana linergistka, specjalista w dziedzinie kosmetologii medycznej. Profesjonalna w każdym działaniu. Zawsze stawia na perfekcję i dokładność wykonanej pracy swojej jak i swoich pracowników. Na każdym kroku stara się uświadamiać klientki i kursantki jak ważna jest estetyka oraz pielęgnacja wykonywanych zabiegów kosmetycznych. Nieustannie rozwija wachlarz usług swojego salonu, aby sprostać potrzebą klientów. Buduje atmosferę w salonie, aby zarówno klienci jak i pracownicy czuli się w nim jak w domu.

Trener

Regulamin Szkoleń

Do góry